עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות

אנימטור
בעל חוש הומור ילדותי מפותח P=
בקיץ טיולים, בחורף כרבולים
גיטריסט
גיימר
היפר אקטיבי
הרפתקן
חיי בין השוק למטבח
טיפוס זוגי
ילד טבע
משקיען
סטלן קל
קוף משוגע
חברים
AnastasiaסיציליאנהSystem MeedyaGeminiנערת הגורל
מתעב עד עומק נשמתי
אוכל זבל
זמרים בלי להקה
לבהות בטלויזיה
לעמוד בתור
סיגריות
פוליטיקה
תאורה לבנה
דמויות&סיפורים
התפתחות אישית

מילה

15/01/2018 04:36
God Is A Woman
אזהרת חפירה! ריכוז פוסטים על החברה השלישית בחיי

20/11/2013 14:38
Word!

תמיד בפנטזיה שלי, חיפוש אחר "ה"מישהי הנכונה.. "יום אחד היא תגיע", אני אומר לעצמי, "היא תהיי יפה, חכמה, אינטיליגנטית ואנחנו נרגיש שאנחנו מתאימים וזה יהיה מדהים! וכשאמצא אותה אנחנו נדע שמצאנו".

זה פשוט ככה מרגיש! מעין פנטזיה בדיונית.. זה תמיד קשה להתחיל עם בנות.. איך אגרום לזאתי שאני רוצה להתעניין בי, איך אגרום לה להבין שאני טיפוס כזה אוהב שיעשה לה רק טוב? איך אני אגרום לה להבין שאני מיוחד ושיהיה לה טוב איתי?..... ובפנטזיה אף פעם לא צריך להסביר, כי זאת שתבוא אלי. היא תדע עוד לפני שהיא תפגוש אותי.. כי היא גם "חיפשה" אותי כל הזמן הזה. אני גם מרגיש שדבר כזה מגיע למי שמאמין בקארמה. אני משתדל לעשות רק טוב בחיי, בלי פשרות! לפעמים מפשל אבל אף פעם לא מתפשר. מאמין הדוק של עשה טוב ויהיה לך טוב! ואני מודה להוויה על כל מה שקורה לי בחיים. על נהג אוטובוס  שמחפש לעשות לי רע או על שערה בפלאפל. מודה ומתנצל גם על הטעיות שלי. 


אבל אני מרגיש קצת בודד, וזה רק הולך וגדל. מעין יאוש בדידות שההזיה הזאת מתחילה להתברר כשקר. אני רוצה אישה. אישה – בת זוג, חברים יש לי הרבה. אבל קיים בי צורך לחלוק עם מישהי את החיים שלי, דבר נפלא ופלא הבריאה שאתן לה את כולי ואשמור עלייה מפני הלא יפה והלא אוהב. אשמור עליה מפחד ומבדידות. והיא בתמורה תתן לי את ליבה כמו שנתתי לה, תתן לי להישאר לצידה ותגדיל אותי במחשבות ובהרגשות. היא  תתן לי סיבה לקום בבוקר ומשמעות לחיי ובתמורה אתן לה את כולי.

 

ויש מצב שאולי מצאתי אותה הפעם.
25/11/2013 18:25

טוב אז..

דייט ראשון, היום, בבסיס - בוטל. היא תכננה לישון בבסיס כי מחר בבוקר יוצאים לטיול אבל הוא בוטל אז היא חזרה הביתה. בזמן שעשיתי קניות להכין ארוחת ערב, לקחת איתי לבסיס, היא שלחה הודעה שהיא רוצה שאבוא כבר ואחרי זה עוד הודעה שהיא הולכת הביתה כי הטיול בוטל.

דייט שני, מחר בטיול - בוטל. הטיול בוטל כי מחר יש ביקורת פתע.

דייט שלישי, בחמישי - בוטל. רצינו ללכת ביחד להופעה של היהודים אבל אין שום פאקינג אוטובוס שעובר בחור הזה שהם מופיעים בו.. תכלאס מה איכפת לי להתכלב בטרמפים עד השעות הקטנות של הלילה, אבל אני צריך לדאוג שהיא תגיע הביתה בשלום..

קארמה.. זה בגלל שאכלתי בשר לפני כמה ימים? ולמה יש לי 1,000 ש"ח בבנק פחות ממה שאמור להיות?... קארמה את כועסת? אל תקחי אותה ממני, בבקשה. בבקשה אל תכעסי יותר מידי.. תכסחי אותי איך שבא לך, רק אל תמנעי מהקשר הזה לקרות, היא ממש מיוחדת בעיניי. 
 28/11/2013 12:29

מילה של כבוד

זה קרה כל כך מהר.. כשנפגשנו לראשונה, טוב שלא אמרנו אחד לשנייה "היי, סוף סוף מצאתי אותך.. הסתדרת בלעדי?" כי זה באמת מדהים. אני קצת בשוק, עדיין מעכל.

יש לי חברה, והיא מדהימה! בינתיים.. בינתיים זה כי אנחנו לא כזה מכירים, פחות משבועיים וזה מבלבל. הפקתי לקחים מאז טלי, אני לא שם ברקסים יותר, מי שרוצה אותי תקבל אותי.

חשבתי עלייה הרבה ותכננתי הרבה את המפגשים שלנו, זה מה שגורם לי להתאהב ולפרפרים בבטן לידה. אבל בסוף היא זאת שמובילה, זה קל מידי? מה אני אידיוט?? למי איכפת?! פגשתי בחורה מדהימה! מה אני מתעסק עם תחושות מפגרות בהאם זה קל או לא. אז אולי אעשה הפוך, ארדוף אותה יותר ממה שהיא רודפת אותי וככה התחושות יתאזנו.. כן זה רעיון :-) ..

זה מרגיש כאילו היא מכירה בי.. היא פשוט אוהבת אותי בצורה הכי טבעית שלי. זה מוזר, היא אוהבת את הצדדים הלא שפויים הקשוחים שבי.. זה פשוט טוב מידי. ואני? אני גם אוהב בה הכל! משהו כאן מסריח לא? חח.

אני חושב שהכל בסדר, רק צריך קצת זמן לעכל.
1/12/2013 09:54

אופוריה

הבוקר משום מה חשבתי שיום שבת.. אולי זה כי כל כך טוב לי איתה שלא רציתי שהסופ"ש יגמר. אז קרה וקמנו ב7 במקום ברבע ל5.. אין לי כבר מה למהר, אני לא אספיק את האוטובוס ב9 לאוגדת עזה. התקשרתי לקבן שמלווה אותי כבר שנה ומשהו וביטלתי את התור. 

לקחנו תזמן.. קמנו לאט, שמענו מוסיקה ישראלית.. יש לה טעם טוב במוסיקה ואני שלא מכיר מוסיקה ישראלית טובה נהנתי מכל רגע. 


אמיתית ויפה, שמש ושרוואלים. שתינו מיץ קלמניטינות מהעצים, כריכי בטטה אבוקדו עם לחם שאפיתי אמש. מקסימה וחכמה. כמה זמן חיפשתי.. אותה!.. אני מתלונן שקיים לי צורך בבת זוג, החיים שלי כל כך טובים וזה מה שחסר.. מה עכשיו חסר? כ-ל-ו-ם!

רק שימשיך.
8/12/2013 23:38

מה לעזאזל??

דיי נו!

מה להפרד עכשיו??

ועל מה???

איך בדיוק נפגעת מזה?!

וגם אם כן, סבבה, אני מצטער.. למה ללכת??

מילים ומעשים לחוד. ומה עשיתי? - התייחסתי אלייך הכי טוב שרק אפשר.. רק אני והפה הגדול שלי.

למה להרוס משהו שיכול להיות כל כך ייפה?!

לעזאזל! מה יהיה מה?!?!...

כל פעם אני מוצא מישהי מדהימה ואז היא הולכת. ואחרייה מגיעה מישהי עוד יותר מדהימה!..

וגם היא הולכת ד_ד.....

וזה זה מרגיש שלעולם לא אמצא עוד מישהי.. אבל אני מסתכל על ההיסטוריה וסטטיסטיקה.. מישהי אחרת תבוא בחצי שנה-שנה הקרובות? =..


דיי נו!.. לא חשבתי שהיא תלך בכזאת קלות! ומה זה בעצם אומר עלייה? 

אבל אני לא אוותר לה בכזאת קלות... היא חייבת לתת לי צ'אנס.. לפחות אחד. כי היא באמת מדהימה! ואני לא אוותר לה ככה! ואני לא מדבר על מראה! (למרות שהיא הדבר הכי יפה בעולם הזה)

אנשים זה לא גרביים!.. אני חייב להחזיר אותה אלי. 
16/12/2013 06:16

רוץ! רוץ! רוץ!

במקום לישון אצל גרגמל ולקחת אוטובוס ראשון לת'א שיוצא ב6 וחצי ולהגיע לצפון בסביבות 11.. יצאתי בלילה עם אוטובוס אחרון וישנתי בבית החייל בת'א כדי לקחת אוטובוס ראשון לצפון ולהגיע בזמן. למה? כי אני לוקח אחריות משהו..

הבטחתי.

לא הספקתי בבוקר, רצתי, לקחתי מונית (זה עולה 20₪! "הא! יש לי 13₪! אדוני."), רצתי, כומתא נפלה, חזרתי, רצתי שוב ומהר, רץ במדרגות, רץ בתחנות ובראשי "תמיד בשביל בחורה...."

הספקתי [=
21/12/2013 20:50

מסע של 10,000 קילומטרים מתחיל בצעד אחד

אם קשה סימן שאתה בעלייה.

היא נלחמת כמו אריה על כל דבר בחיים שלה, חוץ מקשרים.

איך היא טוענת שלא טוב לה איתי אז אנחנו משחקים במי פוגע במי יותר. נפרדה ממני 4 פעמים (וכתבתי פוסט פרידה שירד.. אולי יחזור).. בטח שיהיה רע!! אני לא מצליח להיפתח בפנייה יותר כי הקשר הזה מעורער. אני לא מצליח לאהוב אותה כי בוקר אחד היא איתי ובוקר אחר היא לא. אני זהיר, עברתי טירונות ביחסים..

היא רוצה שלא אתקשר אלייה יותר, שאעלם? מה פתרון בזה?!

 

ככה זה כשהקשר לא יציב, אי אפשר להתייצב ולקבל אמון וביטחון בקשר.

כל החרא שעברנו מהדהד לה בראש, זה יושב לה על הכתפיים. אני לא מחפש אשמים כי אני מרגיש אשם, קשה לי להבין אותה. בנות זה מבוך. אתמול הצלחתי להיפתח בפנייה סוף סוף.. גם לא שכבנו. היה ממש טוב אתמול והרגשות שנבלו התחילו לצמוח בחזרה. אני אוהב אותה? אני לא אוהב אותה?.. אינלישמץ, היחסים האלו כל כך לא יציבים שאין לי מושג בכלל. כרגע אנחנו "פרודים" אבל זה ככה כל שבוע. אני לא מתרגש, אם היא תלך אל מישהו אחר אני משאיר אותה מאחור, צריך לא להתבלבל בין נסיך לסמרטוט.

סעמק איתה...
23/12/2013 00:57

אני מרגיש שעם כל יום שעובר אני רק מאבד אותה יותר.. ככל שעובר יותר זמן היא נאבדת עם עצמה יותר, ומתרחקת ממני...

לא הייתי צריך לעצור בבית ההורים, לא הייתי צריך לצאת עם גרגמל, לא הייתי צריך לישון בבית החייל.. הייתי צריך לרוץ מהר לצפון לחבק אותה, אני חושש לאבד אותה..

 לא מפחד להיות לבד, מפחד לאבד אותה... היא צריכה אותי, אני חייב ללמוד להכיל אותה. מחר אלך לראות אותה.. אני מקווה שזה ייגמר בטוב. לילה טוב.
23/12/2013 22:05

היפה והחיה

היו הייתה פעם

בארץ רחוקה רחוקה

נסיכה מתוקה

מדהימה ביופייה

 

שכשהייתה קטנה

מכשפה רעה

עלייה הטילה

קללה נוראה

 

שבכל לילה ולילה

אחרי החצות

הייתה היא הופכת

לסיוט מפלצות.

 

איש לא ידע

ואיש לא תמך

שכך מחזרים

נערמו לה בפח

 

השלימה עם גורלה

ואת ליבה היא נעלה

אך שמרה את המפתח

לנסיך מנצח

 

בבוקר מסריח

אחרי מיליון לכסח

כבר לא התייחסה

למכתבי מחאה

 

פתאום הוא הגיע

מהחלון הוא הפתיע

זכוכיות על הריצפה

וכבש את ליבה

 

ראשה של מפלצת

ריתק בין שריריו

עם חיוך מבוייש

התנצל אחריו

 

כן כי זהו תפקידו

גוייס למשמר

לחסל מפלצות

כך הוא אמר

 

קשר את המפלצת

בתוך שק על גבו

לשחררה ביער

נשבע בחמתו

 

שכן בזבוב לא יפגע

טבעוני משוגע

אך את לב הנסיכה

לא ידע שמצא

 

חיש מהר הסתלק

עם המפלצת על גבו

והותיר את הנסיכה

תלוייה על חקתו

 

הוא לא שם לב

למבטה המלבב

שכן לא חשב

שראוי למאהב

 

איננו אציל

או עם דם מלכותי

אך ליבו מזהב

נסיך אמיתי

 

"אותו אני רוצה!"

קפצה הנסיכה

"הביאו לי אותו

אל חדר השינה"

 

בחדרה התייצב

לפקודת המשמר

כשהלילה ירד

קרה קסם מוזר

 

את עורה היא השילה

ושינתה צורה

מפלצת איתנה

עם כעס נורא

 

"תתפשט עכשיו!"

עליו היא פקדה

אך המום הוא היה

לא זע ולא נע

 

מפלצת נקבה

מעולם לא ראה

שכן לא ידע

שכך היה

 

שערו נעמד

וורידיו התרחבו

ליבו פעם

ונחיריו נפתחו

 

את המכנס הוא קרע 

והסתער כמו חיה

שכן לא ידע

שאת ליבו היא אכלה.

 

וכך בכל לילה ולילה

התייצב למשמר

האהבה גדולה

בין זוג קצת מוזר..

 

-

 

כן.. אני חושב שזה מסכם את היחסים שלנו...
1/1/2014 08:01

לב ב5 שקל

בשביל מה להלחם עלייה? בשביל שתשאר לעוד שבוע?

רוצה שיהיה לי כסף וחושבת שזאת זכותי לקחת כסף מההורים. יום שופינג שיגרתי לחלוטין עולה לה בקלות את ה1000 ש'ח, על חשבון אמא שלה כמובן! ששקועה בחובות ובמינוסים. אבל למי אכפת, ג'נסים חדשים יאי!

 

כן, אז אין לי כסף, א-י-ן-ל-י!!! אני קורע תתחת בשביל להמשיך להתקדם בחיים, יש לי בית משלי, ממשיך להתפתח בתחומי. וכל שקל שנשאר לי בסוף החוד שאני משקיע בך

בגלל זה עזבת?.. וואו באמת?.... 

אתמול יצאנו בסילבסטר לפאב, מסיבה בקיבוץ שכוח אל. שלושה כושים מסריחים, בפאב של קיבוצניקים מסריחים, והיא איתנו. לא היה לי כסף לשלם עלייה, לא היה לי לשלם על עצמי! אז הבאנו שתייה איתנו ושתינו בחוץ. נכון, זה לא מכבד את הפאב ולא יפה. אבל יאללה צחוקים! חיים רק פעם אחת, זה או ככה או שלא נשתה. היא בחרה להרגיש עלובה ומושפלת.. היא תתבייש לספר את זה לחברות שלה. כל הערב שיחקה איתי משחקים. אומרת לי דברים כאלו פוגעים, בלעתי. בשלב מסויים החליטה שזה לא מתאים לה והיא רוצה להפרד (שוב??). לפני שיצאנו הביתה עשינו סיבוב בקיבוץ עוד שעה ככה והיא החליטה לא מתאים לה והלכה לישון ברכב, כמעט עזבתי אותה להירקב שם אבל גם אם זה מגיע לה או לא, לא באמת היה לי לב להשאיר אותה שמה. איך בנאדם יכול להגיד דברים כל כך יפים ולפנטז איתי על עתיד מתוק ורגע אחרי זה לחתוך את הכל ולהגיד דברים כאלו פוגעים ונבזים?.. דיי נימאס לי! נימאס לי?..


בטח שיש לי כוח! בטח שאני בולע את כל הדברים הפוגעים שהיא אמרה! בטח שאני רוצה אותה. אבל יש גבול להשפלה שלי, חצופה. וזה גבול חיצוני, כי כן.. אני סמרטוט באופי, ארדוף אחרייה עד קצוות תבל אם אצטרך.

אבל אני לומד ואמרתי מקודם שהיא נפרדה ממני מספיק פעמים ולא ארדוף אחרייה יותר, אני יודע את הגבול בין נסיך לסמרטוט נכון?, לא רוצה להיות יותר סמרטוטט, אהבתי אותה והיא קרעה לי את הלב לגזרים, אם היא לא רוצה להפסיק עם השטויות אז שלום. אחרי שחזרנו (אחרי הפעם האחורה שרבנו לפני הפעם הזאת) אמרתי לה שנימאס לי מהדרמות האלו ושנפסיק לשחק משחקים כי לא אשחק יותר. אבל כסף, באמת??? לא יכולת להנות בפאב ולהרגיש כמו מלכה גם בלי שקל?...

כנראה שלא הייתי מספיק גבר בשבילה כי אין לי כסף

ואולי אני לא מספיק גבר בגלל שאני לא פופולארי ומתלבש טוב.

אני חושב שאני גבר כי לדברים האלו אין חשיבות בעיניי.

נמאס לי! נמאס לי מבנות! למה אלוהים ברא אותי עם תשוקה אליכן?.. מה טוב בכן??.. רק הורסות ומחרבות את כל מה שאני בונה, בונה בשבילכן!.... 
1/1/2014 14:33

בבטן האדמה

להכיר בנאדם זה כמו מכרה זהב. אתה מגיע עם מכוש למכרה, נרגש כולך. אתה לא יודע מה נמצא מתחת להר, אבל לא תופתע אם תמצא זהב.. אז אתה חופר וככל שאתה מגיע עמוק יותר אתה מוצא גושי זהב וחדרים ניסתרים בבטן האדמה.. לפעמים נפט ולפעמים מחצבים אחרים. עם כל מציאה הלב פועם בהתרגשות המציאה. אבל אתה לא מופתע! כי אתה יודע שאתה חופר במכרה זהב.

אבל לפעמים אתה חופר וכל מה שאתה מוצא זה סלעים ואפר.. אתה ממשיך לחפור ומתחיל לתהות "אולי מי ששם את השלט בכניסה למכרה ניסה להסתיר את העובדה שהמכרה הזה הוא סתם מערה ריקה?" ואז אתה מוצא מגמה וגזים רעילים. לאט לאט התמונה מתחילה להתבהר וכל מה שנותר לעשות זה לקחת את המכוש ולחפש מכרה חדש.

 

הילדה המתוקה שחשבתי שהיא התבררה כאדם שונה לחלוטין ממי שהיא על פני קרקע.

עם כל שכבה שקלפתי גיליתי שהנסיכה היא זונת רחוב.

שחקנית טובה שאומרת סליחה ותודה, אך בלב זה משהו כמו "תשרף יבנזונה!"

מחפשת כותרות, רוצה חבר עם תעודות וכסף במקום מאושר ומסופק.

שורפת אנשים במקום להתאמץ על קשרים.

מינית וחרמנית אך מבפנים היא ריקנית.

חיה בפחד ולא באושר

לחוצה ועירונית, משעמם לה וממצא.

מאמינה שהאמת שלה היא היחידה ושופטת את כל השאר.

חומרנית ומדברת איתי על התפתחות אישית.

רודפת אחרי ריגושים ואימפולסיבית.

היא קבעה את מסלול חייה בצורה מאוד אפורה והיא עושה דברים והישגים בשביל לרצות אחרים (אפילו בכתה על זה אתמול בלילה)

 

אני זוכר איך זה להיות לבד... אני לא רוצה את זה. אז חשבתי להישאר איתה, לתת לזה זמן, אולי זה יחלוף. הרי זאת לא הפעם הראשונה שאני מרגיש איתה ככה.. למעשה יש מעיין הרגשה מוזרה איתה מההתחלה. אוף.. אני מרגיש כמו האנשים האלו שאומרים שאהבה זה ילדותי. היו דרמטים, בכו, אהבו והתרגשו.. ועכשיו זה נתפש בעיניהם כילדותי. אני. זה לא ילדותי בעיניי.. זה ממלא, זה יפה, זה מדהים! אבל אני מוצא את עצמי נכשל שוב ושוב ושוב! ושוב!!! בכל פעם זה נהרס מזווית אחרת! אני לא מצפה לזה אף פעם! וזה פתאום נהרס! איפה זאת שנתאהב לאט לאט ונגלה אהבה גדולה.  לעזאזל.....

אז אחזיר את הלב לקופסא.. הפצע יתרפא ואחזור לחזר בעיירות ובכפרים.


המריצה שלי מלאה בעפר, המכוש שחוק. אני עייף.
23/1/2014 08:04

"אני אבודה בלעדיך

אתה האהבה האמיתית שהיתה לי אי פעם בחיים. רק לשמוע את הקול שלך אני נרגעת"

הודעות כאלו יכולות לגרום לי לחייך כמו אידיוט כל השבוע.
30/1/2014 16:26

תקופה קשה שצריכה לעבור

בשביל מה באת? בשביל מה אני צריך אותך?

את רוצה להיות חברה שלי? ידידה טובה? או יזיזה?.. למה את באה, מודיעה שאת חרמנית ואז באה למרר לי תחיים, לסחוט אותי ריגשית, להתגרות בי מינית ובסוף גם לא לשכב איתי. בשביל מה? מה זה נותן לך?.. אנחנו לא יכולים להיות סתם חברים טובים? מה ציפית? באה ומוציאה שוב את כל המרמור שלה עלי וטוענת שהיא באה כי שעמם לה.. מה אני הליצן שלך??? ציפית שאם תבואי יהיה לך טוב ואז נזדיין? מי רוצה לגעת בך באלוהים! סתם חרמנות כשאת שוכבת לי במיטה ונראת כמו סטייק, מתחילה לפשוט את בגדייך ונשאר עירומה בגופייה בלי בחזיה ובתחתונים.. בשלב מסויים נמאס לי מהסחיטה הזאת, קמתי להתקלח ומשכתי את הזמן. כשיצאתי היא כבר לא הייתה פה. מה נדפק איתה???..... דיי אין לי כוח אלייה יותר.

 27/2/2014 20:34

לאהוב את עצמך

מחבק אותה מאחור מול המראה

בהתחלה ובסופו של דבר, כל מה שיש לך זה את עצמך. גם אם את רוצה לצאת את לא יכולה. את תקועה איתה, עם הרגשות, המחשבות והאופי שלה. עם כל הפגמים והחסרונות. המראה החיצוני וכל הדברים הקטנים והלא מושלמים האלו שרק את רואה כי את מכירה אותה הכי טוב, כי את איתה כל הזמן. יש לכן חברות שמנות ומכוערות נכון?.. וזה מפריע לך? כאילו, את שונאת אותן על זה שהן ככה? את כועסת עליהן שהן כאלו? לא! נכון?.. את אוהבת אותן למרות כל זה.. למעשה, זה ממש לא מעניין אותך. אז למה מפריע לך מה היא?.. למה את עושה לה את זה?.. כל הזמן, כל פעם שהיא מביטה במראה את צריכה להגיד לה שהיא שמנה ומכוערת. יודעת מה, מעבר לזה.. למה מכוערת זה רע? למה את מכריחה אותה להאמין בזה?! חברות שלך מכוערות וזה לא רע! ודווקא היא, את יודעת שהיא יפה, דווקא לה את אומרת לה את הדברים הגועליים האלו.. ואת כן חושבת שהיא יפה, את אומרת את זה בעצמך וגברים נותנים אישור שהיא יפה כל הזמן. הינה תראי את GodIsAWoman, אנחנו חברים הכי טובים! כזה חתיך, מצחיק וחכם.. מה הוא כבר עשה לי רע שמגיע לו שכל היום אשב לו על הראש ואגיד לו כמה שהוא אפס? 

 

היא הסתכלה במראה והמשיכה לבכות שהיא לא רוצה לחיות יותר.. מעולם לא הצלחתי להגיע אלייה27/2/2014 23:44

אני יכול להפסיק לכעוס, להפסיק להתעצבן. להתאמן ולהשתפר בגיטרה. להיות היפי מחוייך ולסנן מטומטמות כמוהה שרק מנסים להנחית אותי למציאות קודרת. הרכב לא סחב ועכשיו זרקתי משהו כבד מתא המטען. המנוע מפסיק להתחמם, אני מתאפס. 


ואני מתנצל על הדיבור שלי בחודשים  האחרונים.. היא הרעילה לי את המוח

רֵײזָאedya
Gemini
15/01/2018 10:37
פוסט עמוק..
אני חושבת שהייתה לה בעיה עם עצמה, דברים שהיא לא סגרה עם עצמה, אולי מחסור באהבה עצמית ובקבלה עצמית.. הרי אם לא תאהב את עצמך - מי כן ?
זה נראה שהקשר הזה לא היה קשר בריא כל כך..
אבל הכל לטובה, והחודשיים האלה נועדו בשביל משהו גדול יותר בהמשך.. עברו 4 שנים בכל זאת..
God Is A Woman
17/01/2018 04:55
במבט לאחור, היה לה מאניה דיפרסיה
edya
16/01/2018 12:46
מדהים אותי כל פעם מחדש איך פגיעה מאדם קרוב יכולה לטלטל אותנו....
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
הנבחרת
•  10.01 מומין א
•  12.01 מומין ב
•  18.03 מומין ג
•  17.06 אבא
•  20.07 שליטת האש והיקום
•  14.09 מר גרגמל
•  01.11 חמור בר
•  30.12 אמא
•  30.12 בלי
מניפסט
אני לא אוהב שמפריעים לי להתרכז בחלומות שלי:
----------------------------------------------------------------------------------------------
נורמלי עד כמה שאני מכיר זה הרס עצמי וסביבתי מתמשך מיום הבלדי ועד יום מותי.

חיי את חיי בניסיון לצמצם את הפער בין מי שאני למי שאני רוצה להיות.

אל תפחד לגדול לאט, תפחד להשאר ללא שינוי.

לחיות זה אחד הדברים הנדירים ביותר, רוב האנשים פשוט קיימים

תן את כל מה שיש לך אבל לא את עצמך.

אל תלך נגד הטוב שלך

אל תלך נגד הטבע שלך

אל תשתנה בשביל אף אחת.

לא תתורו אחרי לבבכם, ואחרי עיניכם, אשר אתם זנים אחריהם.

ואהבת לרעך כמוך!

אנשים זה קל, שחמט זה קשה.

אנשים אוהבים להתווכח, אוהבים לריב ולא להסכים, אני מסתפק בלהיות מאושר :-)

אל תצפה מאנשים לעשות את מה שהם לא יכולים לעשות.

אל תכעס על ההורים שלך, הם עשו את מה שידעו כשגידלו אותך.

יש 3 דברים שאני צריך בחיים: אוויר,מים ופיפי. כל השאר זה רוצה.

אל תהייה קורבן

אל תשתף פעולה עם הרוע

אל תעמוד מן הצד

תוכנית היא קו ישר, רצון הוא גל

רק אם יש לך אינטרס אישי אפשר לתת המון

אתה לא יכול לא לטעות, לכן טעה! (פועל ציווי).

תשארו רעבים, תשארו פזיזים

אפשר לחבר את הנקודות רק במבט לאחור.

לך עם המוח, אבל תן לאינטואיציה להוביל ושהלב יבחר

כל סוד הקסם, הוא לתווך על הפער בין:
מה שיש להגיד - מה שיוצא מהפה - מה שמתקבל באזן
.